Puškinova 135, 33901, Klatovy

792303940, 775921145 info@karuma.cz

PARTNEŘI


OBI Klatovy

Prodej stavebních materiálů a potřeb pro domácnost a zahradu. Nabízíme broušení řetězů, lepení hran, míchání barev, výrobu a montáž kuchyní, výrobu klíčů, půjčovnu nářadí a přívěsných vozíků a zprovoznění zahradních traktorů. Prodej osvětlení, dekorace, obrazů, tapet, nábytku a podlahových krytin.


EVROPA – Realitní kancelář

S námi nekupujete dům, ale domov. Odvážné tvrzení? Přesvědčte se. Vítáme vás. EVROPA realitní kancelář je tu pro vás od roku 1997. Zabýváme se prodejem i pronájmem bytů, domů či komerčních prostor, prodejem pozemků i developerských projektů převážně v České republice a na Slovensku. Svoje zkušenosti a znalosti předáváme dál našim kolegům jednotlivých franšízových poboček pod hlavičkou EVROPA realitní kancelář. Díky více jak 40 našich poboček jsme vám stále blíž a naše služby tak máte na dosah ruky. Zakládáme si na profesionalitě, ochotě a rychlosti.


EKONSERVIS – CZ

EKONSERVIS-CZ s.r.o spojuje tradiční činnost moderní poradenské firmy se zaměřením na zprostředkování pojištění prostřednictvím zahraničních pojišťoven, přes kompletní agendu vedení účetnictví až po daňové poradenství.

Jsme Vám k dispozici 365 dní v roce, 24 hodin denně.


Čalounictví Klatovy

Opravy a výroba interierů osobních, užitkových, nákladních automobilů. Opravy a výroba čalounění pro autobusy, vlaky, letadla a lodě. Opravy a přestavby obytných dopravních prostředků. Čalounění sedel motocyklů. Opravy a výroba čalounění pro sedací a lůžkový nábytek.


WEBASTO Klatovy

Záruční i pozáruční servis klimatizací a nezávislých topení značky WEBASTO a EBERSPÄCHER.

Opravy klima a topení, diagnostika, originální díly.

Automobily, dodávky, nákladní automobily, lodě, kolejová vozidla


EXPERT Elektro Klatovy

V naší prodejně naleznete různé malé i velké domácí spotřebiče včetně příslušenství, kvalitní audio i video zařízení a celou řadu dalších produktů. K dispozici vám pak bude proškolený personál, který vám s výběrem poradí k vaší maximální spokojenosti. Na vaší návštěvu se těší expert elektro Klatovy


Svět čištění

Nabízíme produkty pro bezkontaktní mytí, ruční mytí, čištění a tepování interiérů, atd.. Po celé ČR dodáváme značku NERTA, která se vyznačuje vysokou účinností a universálností a díky své šetrnosti se stala velice oblíbenou v profesionální oblasti čištění aut. Naše nabídka obsahuje zcela výjimečné produkty pro kompletní údržbu Vašeho motorového miláčka. Dodáváme a servisujeme vysavače a tlakové mycí stroje (vapky) značky LEMA.


Kopečný Auto

Vyprošťovací a odtahové služby jsou naše hlavní činnost. Dokážeme vyprostit, odtáhnout a uskladnit prakticky cokoliv co jezdí po silnicích a někdy i mimo ně. Pro těžké stroje máme připraven upravený vyprošťovací speciál TATRA. Při nehodách nákladních automobilů jsme připraveni i na případnou překládku jejich nákladu. Zajístíme pro Vás náhradní vozidlo po nehodě. Lze využít hrazení z pojištění viníka dopravní nehody. Opravíme, přezujeme – klempířské práce, opravy poškození a závad, pneuservis, prohlídky, údržba, příprava na STK.


KIZBERN MOTORSPORT

Servis a opravy osobních a užitkových automobilů všech značek. Profi pneuservis. Přezouvání a opravy pneu osobních a užitkových automobilů. Přezouvání pneu od 10″ do 24″ včetně nízkého profilu. Přezouvání MOTO Pneu. Prodej pneu pro osobní a užitkové automobily, včetně OFFROAD a veteránů.


SATO Klatovy

Jsme specialisti na prodej náhradních dílů na vozy značky Škoda a autodoplňků na všechny vozy. Prodáváme také autolaky jak tuzemské (např.BAL), tak zahraniční výroby (Glasurit, Salcomix) a také vše potřebné pro vybavení autolakoven. Vybere si u nás každý a hlavně za rozumné ceny. V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, obraťte se na nás rádi Vám poradíme.